Kompleksowe usługi elektryczne

Instalujemy profesjonalne systemy ostrzegawcze, alarmowe i bezpieczeństwa

Umów się na instalację systemu bezpieczeństwa w Twoim budynku!

GWARANTUJEMY satysfakcję korzystając z naszych usług elektrycznych. Właśnie trafiłeś do elektryka z ponad 30 letnim doświadczeniem. Korzystając z naszych kompleksowych usług elektrycznych zyskujesz na zniżkach, które przez ten czas wypracowaliśmy.

Konsultacja
ZA DARMO

Zadzwoń teraz i porozmawiaj z doświadczonym elektrykiem: 531-388-303

Pomiar, wizja lokalna i wycena ZA DARMO

W wygodnym dla Państwa terminie przyjedziemy i ustalimy szczegóły. Zasugerujemy odpowiednie podzespoły instalacji elektrycznej.

Wykonanie usługi już od
99 PLN

W wyznaczonym terminie przyjedziemy i zainstalujemy odpowiednie instalacje elektryczne.

Gwarancje na usługę
ZA DARMO

W przypadku modernizacji, usterki lub jakichkolwiek pytań wystarczy, że do nas zadzwonisz. GWARANCJA GRATIS!

Montujemy systemy bezpieczeństwa w budynkach

Czujnik przeciwpowodziowy

To urządzenie, które wykrywa podwyższony poziom wody w miejscach narażonych na zalanie, np. w piwnicy, łazience, czy kuchni. Czujnik wysyła sygnał do centrali alarmowej, która uruchamia syrenę i/lub powiadamia właściciela domu za pomocą wiadomości SMS, e-maila, czy telefonu. Czujnik przeciwpowodziowy może zapobiec poważnym uszkodzeniom instalacji i urządzeń elektrycznych, a także zabezpieczyć mienie przed zniszczeniem przez wodę

Czujnik trującego gazu

To urządzenie, które monitoruje stężenie niebezpiecznych gazów w powietrzu, takich jak tlenek węgla, metan, czy propan-butan. Czujnik alarmuje o zagrożeniu poprzez sygnał dźwiękowy i/lub świetlny, a także może aktywować wentylację, zamknąć zawór gazu, czy powiadomić służby ratunkowe. Czujnik trującego gazu może uratować życie i zdrowie osób przebywających w domu, zwłaszcza w sezonie grzewczym, gdy ryzyko zatrucia tlenkiem węgla jest największe.

Czujnik pożaru

To urządzenie, które reaguje na dym, płomienie, lub wzrost temperatury w pomieszczeniu. Czujnik ostrzega o pożarze poprzez sygnał akustyczny i/lub optyczny, a także może włączyć system gaśniczy, odciąć zasilanie elektryczne, czy wezwać straż pożarną. Czujnik pożaru może zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia i ograniczyć straty materialne, a także umożliwić ewakuację ludzi i zwierząt z płonącego budynku.

 

Czujniki alarmowe bezpieczeństwa

Systemy ostrzegawcze i bezpieczeństwa w domach

Bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców jest jednym z najważniejszych aspektów życia. Dlatego warto zainwestować w nowoczesne systemy ostrzegawcze i bezpieczeństwa, które pomogą zapobiec lub zminimalizować skutki różnych zagrożeń, takich jak włamanie, pożar, zalanie, czy zatrucie gazem.

Systemy ostrzegawcze i bezpieczeństwa w domach to inwestycja, która zwraca się wielokrotnie. Dzięki nim można nie tylko chronić swój dom i rodzinę przed różnymi zagrożeniami, ale także podnieść wartość nieruchomości, obniżyć koszty eksploatacji, i poprawić jakość życia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o systemach ostrzegawczych i bezpieczeństwa w domach, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doradzą Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego domu.