Kompleksowe usługi elektryczne

Instalujemy alarmy w domach, garażach, ogrodach,
parkingach, sklepach, magazynach i wszystkich innych budynkach.
Zadzwoń i zapytaj o profesjonalne systemy bezpieczeństwa

Umów się na instalację alarmu w Twoim domu

GWARANTUJEMY satysfakcję korzystając z naszych usług elektrycznych. Właśnie trafiłeś do elektryka z ponad 30 letnim doświadczeniem. Korzystając z naszych kompleksowych usług elektrycznych zyskujesz na zniżkach, które przez ten czas wypracowaliśmy.

Konsultacja
ZA DARMO

Zadzwoń teraz i porozmawiaj z doświadczonym elektrykiem: 531-388-303

Pomiar, wizja lokalna i wycena ZA DARMO

W wygodnym dla Państwa terminie przyjedziemy i ustalimy szczegóły. Zasugerujemy odpowiednie podzespoły instalacji elektrycznej.

Wykonanie usługi już od
99 PLN

W wyznaczonym terminie przyjedziemy i zainstalujemy odpowiednie instalacje elektryczne.

Gwarancje na usługę
ZA DARMO

W przypadku modernizacji, usterki lub jakichkolwiek pytań wystarczy, że do nas zadzwonisz. GWARANCJA GRATIS!

Z czego składa się skuteczny system alarmowy

Centrala alarmowa

To urządzenie, które zarządza komunikacją pomiędzy pozostałymi elementami systemu, a także przesyła informacje o stanie alarmu do użytkownika lub agencji ochrony.

 

Czujniki i detektory

To urządzenia, które wykrywają obecność zagrożenia, np. czujniki ruchu, czujki otwarcia drzwi i okien, czujki dymu, czadu, zalania, itp.

Sygnalizatory

To urządzenia, które nadają sygnał dźwiękowy i/lub świetlny w przypadku zaistnienia alarmu, np. syreny, lampy błyskowe, itp.

Manipulatory

To urządzenia, za pomocą których użytkownik może sterować systemem, np. uzbrajać i rozbrajać alarm, wprowadzać kod dostępu, itp. Mogą to być panele z klawiaturą, ekrany dotykowe, piloty, itp.

Okablowanie lub nadajniki radiowe

To elementy, które łączą ze sobą pozostałe urządzenia systemu. Mogą to być przewody elektryczne lub sygnały radiowe, w zależności od tego, czy system jest przewodowy czy bezprzewodowy.

System alarmowy to zespół urządzeń służących do wykrywania i sygnalizowania zagrożeń w obiekcie, takich jak włamanie, pożar, zalanie, napaść czy tlenek węgla

Alarm w nieruchomości może być montowany niezależnie lub połączony z innymi systemami, np. monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, domotyki, itp. System alarmowy może być również podłączony do agencji ochrony, która reaguje na sygnały alarmowe i wysyła patrol lub służby ratunkowe.

 

W ciągu trzech dekad naszej praktyki w dziedzinie elektryki specjalizujemy się w kompleksowych instalacjach niskoprądowych, obejmujących kamery monitoringu, systemy alarmowe oraz zabezpieczenia w różnych typach budynków, od domów po garaże, firmy i szkoły. Jako doświadczony elektryk, oferuję kompleksowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Działam jako wszechstronny zespół, dbając o profesjonalne i skuteczne instalacje, zapewniające pełne poczucie bezpieczeństwa.